Kompletní protipovodňové zábrany Tiger Dam System.

Mobilní protipovodňový pohotovostní tým navštívil Nedrahovice

2013 Tiger Dam Nedrahovice 06Mobilní protipovodňové hráze, které dokáží operativně a rychle odklonit rozvodněné toky a pomoci ochránit objekty i při přívalových deštích, vzbuzují stále větší zájem u starostů obcí a měst nejen v blízkosti řek a potoků. Protipovodňový pohotovostní tým, který je letošní novinkou společnosti JOHNNY SERVIS, tak každý den vyjíždí do terénu, aby přímo na místě předvedl výhody mobilního systému Tiger Dam – rychlá stavba i v těžko přístupném terénu, jednoduchá manipulace a variabilita. Praktickou ukázku zaměřenou na odklonění přívalového deště předvedl také v obci Nedrahovice za účasti zástupců okolních obcí mimo jiné z Kamýka nad Vltavou a Dublovic.
„Součástí práce našeho protipovodňové týmu jsou nejen praktické ukázky, ale i konzultace týkající se vhodné ochrany proti povodním. Po seznámení se s konkrétním místem plánované ochrany tak může náš projektový manažer, který má praktické zkušenosti s nasazením systému Tiger Dam přímo z povodní, doporučit vhodný způsob ochrany a připravit individuální nabídku," uvedl generální ředitel společnosti JOHNNY SERVIS Matthew Duras.
Při ukázce v Nedrahovicích zúčastněné zajímala zejména rychlost instalace a naplnění protipovodňového tubusu. Právě čas hraje při přívalových deštích a lokálních povodních hlavní roli vzhledem k tomu, že z časových důvodů není možné využít klasických způsobů ochrany jako jsou například pytle s pískem. Mobilní systém Tiger Dam je ideálním a účinným způsobem ochrany právě proti zatopení sklepních a přízemních částí obytných objektů.
Bezplatnou návštěvu protipovodňového pohotovostního týmu si můžete objednat na tel. čísle: 602 429 995602 429 995 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2013 Tiger Dam Nedrahovice 012013 Tiger Dam Nedrahovice 022013 Tiger Dam Nedrahovice 032013 Tiger Dam Nedrahovice 042013 Tiger Dam Nedrahovice 052013 Tiger Dam Nedrahovice 072013 Tiger Dam Nedrahovice 082013 Tiger Dam Nedrahovice 092013 Tiger Dam Nedrahovice 102013 Tiger Dam Nedrahovice 11
Zpět