Kompletní protipovodňové zábrany Tiger Dam System.

Hasičskou soutěž ve vyprošťování osob doplnila ukázka mobilní protipovodňové hráze

2013 Velka cena hasici Horovice 10Patnáct družstev profesionálních hasičů ze Středočeského kraje soutěžilo koncem září na letišti v Hořovicích ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel. Společnost JOHNNY SERVIS jako sponzor soutěže zajišťovala pro účastníky mobilní oplocení a mobilní toalety a navíc zde její pracovníci představili i mobilní protipovodňovou hráz Tiger Dam. „Tento produkt si v praxi vyzkoušelo již mnoho dobrovolných hasičů z celé republiky.
V Nové Vsi na Liberecku a v Hrádku nad Nisou nasazovali hasiči naše mobilní hráze přímo při povodních a ocenili zejména rychlost stavby, variabilitu a možnost nasazení i v těžko přístupném terénu. Oproti pytlům s pískem je stavba hráze až třicetkrát rychlejší a časově i fyzicky méně náročná," uvedl generální ředitel společnosti JOHNNY SERVIS Matthew Duras.
Přesvědčit se o výhodách mobilního protipovodňového systému Tiger Dam se v rámci soutěže mohli nyní i profesionální hasiči z Hořovic, Dobříše, Kralup, Mladé Boleslavi, ale i z Prahy. Přítomen byl také krajský ředitel Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje, kterého přednosti mobilní hráze velmi mile překvapily.
Populární soutěž se setkala i s velkým zájmem veřejnosti. Na nové i staré Tatry, pásáky, stříkačky a plošiny se přišly podívat především rodiny s dětmi. Také je mobilní protipovodňový systém zaujal, zejména pak jednoduchá manipulace a možnost jednoduchého skladování a opakovaného použití v případě potřeby.

2013 Velka cena hasici Horovice 012013 Velka cena hasici Horovice 032013 Velka cena hasici Horovice 022013 Velka cena hasici Horovice 042013 Velka cena hasici Horovice 052013 Velka cena hasici Horovice 062013 Velka cena hasici Horovice 072013 Velka cena hasici Horovice 09
Zpět