Kompletní protipovodňové zábrany Tiger Dam System.

Mobilní protipovodňové hráze Tiger Dam na soutěži Železný hasič v Brandýsku

Zeleznyhasic12
Účastníci druhého ročníku soutěže hasičské zdatnosti Železný hasič v areálu bývalé vodárny v Brandýsku na Kladensku měli možnost zhlédnout ukázku stavby mobilní protipovodňové hráze Tiger Dam. „Je úžasné, že jen za několik desítek minut je možné postavit hráz, která nahradí tisíce pytlů s pískem. Tento systém by nám při povodních ušetřil mnoho času a námahy," neskrýval své nadšení velitel jednotky dobrovolných hasičů z Brandýsku Roman Ondráček.
Technici ze společnosti JOHNNY SERVIS předvedli v rámci doprovodného programu soutěže stavbu 15 metrů dlouhé a 85 centimetrů vysoké hráze včetně vypuštění mobilních protipovodňových tubusů mimo soutěžní prostor.Stavba hráze při částečném napouštění z cisterny a částečném využití vody z místní studny trvala včetně instruktáže pouhých třicet minut.
Společnost JOHNNY SERVIS podpořila soutěž Železný hasič také sponzorským darem. Do soutěže věnovala ceny pro nejzdatnější hasiče a hasičky.

Železný hasič Brandýsek 2013Zeleznyhasic12.jpgZeleznyhasic13.jpgZeleznyhasic14.jpgZeleznyhasic15.jpgZeleznyhasic16.jpgZeleznyhasic17.jpgZeleznyhasic18.jpgZeleznyhasic19.jpgZeleznyhasic20.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Zpět