Kompletní protipovodňové zábrany Tiger Dam System.

I díky Tiger Dam je JOHNNY SERVIS druhou nejúspěšnější evropskou půjčovnou roku 2011

60Tetín - Pravidelné zařazování nových služeb do nabídky společnosti JOHNNY SERVIS pomohlo firmě k mimořádnému úspěchu v soutěži o nejúspěšnější evropskou půjčovnu roku 2011.

Společnost JOHNNY SERVIS, která pronajímá mobilní toalety a sanitární techniku, mobilní oplocení, mobilní kanceláře, skladové kontejnery a mobilní protipovodňové

hráze, byla 15. května v Oslu vyhodnocena jako druhá nejúspěšnější firma roku 2011 v kategorii malých evropských půjčoven s obratem do 15 milionů Eur.

Pořadatelé soutěže - asociace European Rental Association a časopis International Rental News ocenili zejména rozšíření produktové řady o pronájem mobilních protipovodňových hrází Tiger Dam, luxusní sanitární přívěsy a v neposlední řadě i originální nabídku mobilních toalet v barvách a brandingu jiných firem. Svou roli sehrála i skutečnost, že společnost JOHNNY SERVIS dokázala v době krize zvýšit své příjmy o více než 13 % ve srovnání s rokem 2010, a to zejména svou orientací na zákazníky nejen ze stavebního průmyslu, ale také z oblasti veřejných služeb a soukromého sektoru.

 „Je to pro nás velký úspěch a samozřejmě i výzva nadále pracovat na zkvalitňování našich služeb. Ukázalo se, že zařazovaní nových zajímavých produktů, které na českém trhu doposud chybí, je cestou, jak obstát ve stále se zvyšující konkurenci a společnost dále rozvíjet i v době, která není pro podnikání ekonomicky příliš příznivá,“ komentoval úspěch v prestižní evropské soutěži jednatel společnosti JOHNNY SERVIS Matthew Duras.

Další informace o nabídce služeb na  www.johnnyservis.cz

 

 

Zpět